Elements of Life - Uniwersum 53

najlepszy sojusz u53

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-07-30 01:02:22

zlatan

Administrator

Zarejestrowany: 2007-07-28
Posty: 22
Punktów :   

ZLATAN

Mam na imię Michał, mam 16 lat i mieszkam w Ciechocinku. Po wakacjach idę do I klasy LO. Interesuję się futbolem [JUVE FORZA] ,lubię dobrą czarną muzę a z innych gier to pogrywam tylko w PES-y, FIFY i Managery. Na tym uni zaczynałem moją kariere od sojuszu CL ale załozyciel go rozwiązał bo i tak sie nic nie działo , nastepnie poszłem do DS ale tam były nudy i choc srednia całkiem całkiem to góra 10 osób w soju i atmosfera troche ciężka i nudna wiec załozyłem swoj soj CL [tak jak pierwszy <lol>] , ktory nastepnie przezył fuzje z SJ i tak stanałem na czele SEJMU . Po 1 wygranej i 1 przegranej wojnie , zostalismy zgrani ale z apetytami na wyzsze cele wiec przyłaczylismy się do Elements. Tak wogóle to uważam że Ulteras to lama co myli koordy w ACS-ach, myślę nad karierą dziennikarza sportowego i gram w gałe z kumplami oraz w klubie na pozycji bramkarza. O ogame dowiedziałem się w szkole od kolegów [n00bków z top 4000 ]. Uważam że ekipa która była w Sejmie jest zajebista. Ja preferuję humor raczej ciężkiego kalibru i lubię go w nadmiarze choć potrafię śmiać się z samego siebie. Nie lubię UNITED bo to n00bki i bym ich zezłomował ale dexu szkoda [zart]. Lubie pirackie lub indiańskie klimaty i kiedyś pomyśle o takim sojuszu   Bardzo podoba mi się Nicole z Pussycat Dolls jak chyba większości facetów i wogóle mam rózne jazdy. Jak choćby kręcenie walniętych filmików[np.nakreciłem z kumplami własne Prison Break P.S. uwielbiam ten serial. Lubimy też bawić się w takich fajnych miejscach jak żwirownia,ruiny basenu czy inne meliny. W szkole sobie radzę zajebiście tzn.kompletne zero nauki i odrabiania lekcji a mam średnią 4,2. Od małego dziecka zresztą uchodziłem za geniusza np. chcieli mnie przenieśc klasę wyżej bo znacznie przerastałem poziomem ,umiałem czytać w wieku 4 lat :]. Czasem sam stwarzam sobie kłopoty typu wyrzucenie z Pizzerii czy Hipermarketu[Tokio Drift wózkami ale była jazda]. W mojej szkole uchodze za faszystę .Nie wiem czemu to że przynaję czytałem ,,Mein Kampf'' i mam swastyki na zeszytach ale to bardziej fascynacja niż ideologia. Moi ulubieni aktorzy -Adam Sandler i Jim Carrey. Lubię obejrzeć dobry film czy anime. Co do Anime to oglądałem wszystkie[ponad 600] odcinków DB,DBZ,DBGT więc jestem znawcą w temacie. Co do jedzenia lubię ostro zjeść - meksykańskie dania ? spoko .   Może i się rozpisałem ale chociaż wiecie o mnie już dosyć dużo

W razie pytań pisać . Jak ktos chce cos o mnie dopisac bo mnie troszenke juz poznał niech pisze co mysli .

P.S. Pisałem to z jednym okiem zamkniętym o 1 w nocy,proszę o wyrozumiałość

Offline

 

#2 2007-07-30 10:26:40

Hallucinogen

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2007-07-29
Posty: 8
Punktów :   

Re: ZLATAN

rzeczywiscie zes sie ladnie rozpisal

Offline

 

#3 2007-07-30 11:22:34

papito

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2007-07-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: ZLATAN

ponioslo cie troche:)

Offline

 

#4 2007-08-05 01:04:36

juri

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2007-08-04
Posty: 7
Punktów :   

Re: ZLATAN

ładnie się rozpisałeś

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.radioalfa.pun.pl www.naruto-san.pun.pl www.csliga.pun.pl www.megaman-axess.pun.pl www.cs-proshow.pun.pl