Elements of Life - Uniwersum 53

najlepszy sojusz u53

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » O nas
  •  » n00bek vel zlotyand vel NieMaTuNikogo

#1 2007-07-30 11:51:10

zlotyand

Sojusznik

Zarejestrowany: 2007-07-29
Posty: 12
Punktów :   

n00bek vel zlotyand vel NieMaTuNikogo

Witam wszystkich.
Jestem z tego co wiem najstarszy z bandy - parę lat temu obchodziłem 30 urodziny. Ukończyłem studia nie tak niedawno ,bo troszkę mi zeszło: UMK - geografię, AB - ochronę środowiska, próbowałem troszkę ze studiami doktoranckimi, ale poziom życia mnie zdenerwował i postanowiłem zmienić klimat:) Najpierw pracowałem w Danii, potem na Łotwie, od 4 lat siedzę w Irlandii. Założyłem własną firmę i jakoś sobie radzę. Jest czasem lepiej, czasem gorzej, ale do przodu.
Powoli zaczynam myśleć o powrocie do Polski: żona, 2 dzieci (8 i 14 lat).
Ogame poznałem prawie na początku, jeszcze na u4.de - tam sie uczyłem grać. Potem było u16 - niezakończone złomem i kasacja konta (prawie rok nie grałem z braku netu). Kumple namówili mnie na granie na u41 i grałem z nimi do wielkanocny - pojechałem do domu i zarobiłem bana - mój syn tez założył konto na tym uni Gram z lapka i nie zauważyłem na jaki U sie logował Mój błąd, ale ogame to moja jedyna rozrywka w Irl i postanowiłem wbić się na u54 jak otworzą - nie udało się i przeszedłem na 53.
Muza - raczej wszystkiego po trochu, ale ulubieńcy to Kult, Pink Floyd, Metallica, Guns&Roses, ostatnio Nightwish, tak właściwie długo by wymieniać.
Hobby - wspinaczka górska, aikido, żeglowanie. Ostatnio z qmplami wypływamy na ocean na połów dorszy - zajebiste weekendy na Atlantyku (świeże ryby, piwo, etc) czasem mogę być mało kontaktowy w weekend :]
Używki: Balentines z Millerem, lub smirnof z RedBulem Czasem piwo.

Pzdr

pees: zmieniam często login z powodu, że mam tylko kilka stałych planet i uniemozliwa to korzystanie z map ogame. Mam nadzieje, że w sojuszu powstanie jakieś konto moonowe, bo za drogo to wychodzi

Offline

 
  • Index
  •  » O nas
  •  » n00bek vel zlotyand vel NieMaTuNikogo

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-san.pun.pl www.megaman-axess.pun.pl www.radioalfa.pun.pl www.csliga.pun.pl www.cs-proshow.pun.pl