Elements of Life - Uniwersum 53

najlepszy sojusz u53

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-07-30 21:40:01

Kolos

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2007-07-28
Posty: 4
Punktów :   

Kolos

W grze mam nick koloswieczny jakby mnie kto szukał. xDxD

A tak naprawdę to mam na imię Krzysiek,mam 15 lat i teraz bedę chodził do 3 gimnazjum. Lubię szperać w internecie,grać w piłkę nożną a także lubię matmę,fizykę i inne przedmioty ścisłe. Co do piłki nożnaj to gram a nowo stworzonym zespole LKS Jawor. Taki zespół już wcześniej istniał niestety ze względów korupcji zlikwidowano go. Teraz odbudowujemy go skrupulatnie narazie tylko trampkarzy. A tak wracając do tematuto jestem średniego wzrostu, ciemny blondyn i głębokie piwne oczy (tak mi cyganka powiedziała xDxD) A i zapomniał bym jeszcze o jednym mieszkam w pięknej i malowniczej miejscowości pod Krakowem noszącą nazwę Jawornik. Jaowrnik precina Krajowa A7 i ta jej część od Krakowa po nie pamiętam gdzie nazywana jest zakopianką xD i ja akurat miaszkam jakieś 100 m od tejrze właśnie drogi szybkiego ruchu. Wracając jeszcze do mnie to mam nawet dbre powodzenie u dziewczn a to z tego względu że choć za bardzo to nie czaruję ich urodą ale umiejętnośc dobrania słów którą mi Pan Bóg podarował tak je otumania że odrazu mnie lubią. Chociaż ja się niechce z żadną narazie związać

Tyle odemnie. Myślę że wystarczy

POZRDO

KoLoS

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.whitepower88.pun.pl www.radioalfa.pun.pl www.csliga.pun.pl www.cs-proshow.pun.pl www.megaman-axess.pun.pl